Kvalitní přívěsky z chirurgické oceli s označením 316L. Precizní zpracování, nízká cena a široký výběr. Chirurgická ocel přívěsky jsou ideálním dárkem pro každou příležitost. Krása a kvalita, tak by se daly nazvat přívěsky z chirurgické oceli.

Přívěsky z chirurgické oceli

Přívěšek, nebo také přívěsek z chirurgické oceli, je oblíbený šperk pro darování někomu blízkému, nebo si jen udělat radost sami sobě. Přívěsek z chirurgické oceli, je jako jediný šperk nejvariabilnější ze všech šperků, protože lze vyrobit téměř jakýkoliv tvar a vzhled. Velmi vzácné jsou přívěsky z oceli, které jsou rozdělené. Může to být například srdce, které je v polovině přívěsku rozpůlené. Jedna polovina je vaše a druhou darujete člověku, na kterém Vám záleží. Přívěsky z chirurgické oceli jsou vyrobené z ušlechtilé oceli s označením 316L. Je hypoalergenní a proto nezpůsobuje žádnou alergickou reakci i po delším nošení. Přívěsek chirurgická ocel zaručuje vždy tu nejvyšší kvalitu.

Přívěsek z chirurgické oceli

Přívěsek z oceli je šperk, který určitě najde zalíbení v každém z nás. Různé tvary, velikosti, barvy, dělají z tohoto šperku unikát. Máte raději kulaté nebo hranaté? Malé nebo velké? Ploché či vypouklé? Základní rozdělení přívěsků z chirurgické oceli by se dalo rozčlenit na – destičky (čtverce a obdélník), kříže, kulaté, oválné a mnohostranné. Chirurgická ocel přívěsky se dnes dají sehnat ve tvaru – zvířete, auta, techniky, hudby, přírody, známé značky a abstraktní přívěsky.

Přívěsek chirurgická ocel

Zdobení je další faktor, který ovlivní ve výběru přívěsku z chirurgické oceli. Máte raději jednoduchý design, hladký bez zdobení? Nebo raději složitý tvar, s rytím na přívěsku, vloženými kameny zirkony nebo Swarovski? K přívěsku se skvěle hodí řetízek z chirurgické oceli, je ovšem nutné vybírat jen ty tenké řetízky aby se přívěsek provlékl přes očko. Dalším velmi vyhledávaným typem přívěsků, je přívěsek z chirurgické oceli ve tvaru znamení.

 

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *